Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior για γυναίκες

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 2

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Hypnotic Poison Eau Secrete από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hypnotic Poison Eau Secrete κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι Σικελίας, Περγαμόντο Καλαβρίας και πορτοκάλι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ και νερολί Τυνησίας; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

μανταρίνι Σικελίας Περγαμόντο Καλαβρίας πορτοκάλι Ιταλίας

γιασεμί σαμπακ νερολί Τυνησίας

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior.

Hypnotic Poison Eau Secrete Σχόλια Αρωμάτων

dior_addict
dior_addict

Πολύ ιδιαίτερο άρωμα....ξεφεύγει από κλασικές μυρωδιές βανίλιας ή φρούτων και αποπνέει κάτι διαφορετικό!! Το είχα πάρει 2-3 χειμώνες..

Apr
2016
*sophi*

Ένα hypnotic poison που δεν έχει και τόσο δυνατή την αίσθηση της βανίλιας αλλά στηρίζεται στις νότες των εσπεριδοειδών -ανθών πορτοκαλιάς -νερολί, νότες τόσο αρεστές σε μένα προσωπικά.
Είναι η επιλογή μου από την σειρά του hypnotic χωρίς να έχω δοκιμάσει το νέο eau de parfum που θα κυκλοφορήσει λίαν συντόμως...είδομεν!!!

Jan
2014
talamantra
talamantra

Σημερα την δοκιμασα Εγω λοιπον περισσοτερο την θεωρω παιδι της Poιson και λιγοτερο της Ηypnotic δεν με ενθουσιασε μπορει ομως να κανω λαθος

Jan
2013
*sophi*

Λεω να το ζητησω για δώρο του Αγ. Βαλεντινου...Φαινεται υπέροχο :)

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Givenchy Organza Hermes Eau Claire des Merveilles Versace Blonde Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Serge Lutens Miel De Bois Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Agent Provocateur Strip Cartier La Panthere Legere Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Etat Libre d`Orange Bijou Romantique Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Yves Rocher Rose Ispahan Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Tom Ford Violet Blonde Elizabeth Arden Red Door DSQUARED² She Wood Alaia Paris Alaïa Yves Rocher Vie Privée