Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

απαλό πικάντικο
αμύγδαλο
Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Hypnotic Poison Eau de Parfum από Christian Dior είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hypnotic Poison Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι γλυκόρριζα και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

γλυκόρριζα Αμύγδαλο

γιασεμί σαμπακ άνθη πορτοκαλιάς

σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior.

Hypnotic Poison Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

babaefro
babaefro

Μια πιο γλυκιά εκδοχή του κλασσικού edt. Το νέο edp είναι ένα αισθησιακό ανατολίτικο άρωμα βανίλιας, κατάλληλο για τους πιο ψυχρούς μήνες του χρόνου. Είναι ένα άρωμα αρκέτα έντονο, χωρίς να γίνεται αποπνηκτικό, και έχει αρκετά καλή διάρκεια. Προσωπικά προτιμώ το edp, που είναι περισσότερο γλυκό με πιο έντονη τη νότα της γλυκόρριζας και αισθητή την απουσία του αμυγδάλου, συγκριτικά με το edt. Δοκιμάστε το!

Βαθμολογία: 8/10

Apr
2016
Ina
Ina

Συμφωνώ.Είναι βαρύ και γλυκό άρωμα και είναι μία αρωματική βανίλια ανατολίτικη-οριεντάλ.

May
2015
Lacrimosa
Lacrimosa

Γλυκό, βαρύ και αισθησιακό άρωμα!! Ένα έντονο και πιο σκοτεινό HP EDT! Για τους λάτρεις oriental-gourmand αρωμάτων!

Sep
2014

Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior 3.33 out of 5 based on 6 ratings and 3 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Tom Ford Velvet Orchid Diptyque Eau Duelle Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Ange ou Demon Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Eau de Shalimar Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Miss Dior Le Parfum Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Jo Malone Velvet Rose & Oud Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Chergui Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain L'Heure Bleue Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Hermes L’Ambre des Merveilles