Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

I Love Dior Christian Dior για γυναίκες

I Love Dior Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

I Love Dior από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. I Love Dior κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, φρέζια και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, Φραγκοστάφυλλο, κρίνος, βατόμουρο, αχλάδι, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

μανόλια πορτοκάλι Μανταριν ορανζ φρέζια Νεράντζι

αγιόκλημα Φραγκοστάφυλλο κρίνος βατόμουρο αχλάδι κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about I Love Dior by Christian Dior.

I Love Dior Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior I Love Dior fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior I Love Dior, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει I Love Dior by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για I Love Dior by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Estee Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Estée Lauder Beautiful Love Tom Tailor Speedlife Woman Bogner Bogner Woman No.1 Gres Cabotine Sensuelle Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Anna Sui Rock Me! Summer of Love Vicky Tiel Destine La Bouquetiere Muguet Bourjois Evasion Sanctuary Wild Rose & Violet