Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Anniversaire en Or από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore Anniversaire en Or κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και κισσός; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, ορχιδέα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο Δαμασκού, Μόσχος και μανταρίνι.

Πετιτ γκρέιν κισσός

Βιολέτα ορχιδέα τριαντάφυλλο

Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο Δαμασκού Μόσχος μανταρίνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore Anniversaire en Or by Christian Dior.

J`Adore Anniversaire en Or Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore Anniversaire en Or by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore Anniversaire en Or by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Givenchy L`Interdit 2003 Guerlain Cherry Blossom Fruity Hilary Duff Wrapped With Love Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Adidas Pure Lightness Hugo Boss Hugo XX Summer Edition LR Desperate Housewives Gabrielle Marc de la Morandiere Thiara Enrico Coveri Firenze Eisenberg I Am