Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ

J'Adore Extrait de Parfum από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J'Adore Extrait de Parfum κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Η νότα κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και σανδαλόξυλο.

Υλάνγκ Υλάνγκ

τριαντάφυλλο

νότες ξύλων σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

J'Adore Extrait de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Caron Muguet du Bonheur Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau CnR Create Gemini Lucy B Tropical Gardenia Jar Parfums Jardenia Caron Farnesiana By Kilian Love and Tears Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Royal Apothic Cutting Garden