Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Christian Dior για γυναίκες

aquatic

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια, πεπόνι, ροδάκινο , αχλάδι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, δαμάσκηνο, Βιολέτα, ορχιδέα, φρέζια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

μανόλια πεπόνι ροδάκινο αχλάδι Περγαμόντο

τουμπερόζα δαμάσκηνο Βιολέτα ορχιδέα φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) by Christian Dior.

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Calypso Fendi Celebration Gabriela Sabatini Elegance Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Victoria`s Secret Back to Pink Nina Ricci Nina Gold Edition GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Flirt! Rock N Rebel Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure Esme Rene Perfetto Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette