Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες

J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες

τουμπερόζα
J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J'Adore L'Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J'Adore L'Absolu από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J'Adore L'Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, ρόδο Γαλλίας και τεμπέρι Ινδίας.

γιασεμί ρόδο Γαλλίας τεμπέρι Ινδίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J'Adore L'Absolu by Christian Dior.

J'Adore L'Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J'Adore L'Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J'Adore L'Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J'Adore L'Absolu by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J'Adore L'Absolu by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marks and Spencer Infusion Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa April Aromatics Jasmina Celine Dion Simply Chic Krigler Dolce Tuberose DSH Perfumes En Fleur Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower La Bouquetiere Tendre est la Nuit Jeanne Arthes Cassandra Bleu Melvita Floral Water Orange Blossom The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine