Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κίτρινο φλόραλ
τουμπερόζα
J`Adore L`Absolu Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J`Adore L`Absolu από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore L`Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Νότες φρούτων, Μόσχος και νότες ξύλων.

Υλάνγκ Υλάνγκ

τουμπερόζα γιασεμί τριαντάφυλλο

Νότες φρούτων Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore L`Absolu by Christian Dior.

J`Adore L`Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Boheme_Maras
Boheme_Maras

Ενώ το κλασσικό j adore δεν με ευχαριστούσε καθόλου το συγκεκριμένο το αγάπησα από την αρχή.
Αξιοσημείωτη η ένταση του τεμπερι και του υλανγκ υλανγκ πάνω σε μία ξυλώδη βάση.
Σαν την μεγαλύτερη αδερφή του κλασσικού j adore.
Επίσης τεράστια διάρκεια!

Jul
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore L`Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore L`Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore L`Absolu by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore L`Absolu by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Gin Tonic Gin Tonic Woman Entre Filles Saison 1 Otto Kern Signature Women Joop! Joop! Thrill Woman Jeanne Arthes Sweet Sixteen O Boticario Egeo Lanvin Jeanne La Rose Rasasi Cherish Max Azria BCBGirls Metro Laila Bagge You Rock