Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

J`Adore L`Or Christian Dior για γυναίκες

J`Adore L`Or Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

J`Adore L`Or Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J`Adore L`Or Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J`Adore L`Or Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J`Adore L`Or από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore L`Or κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι σπόρος Τόνκα και Βανιλια; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

γιασεμί τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Βανιλια

λάβδανο Γαλλίας πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore L`Or by Christian Dior.

J`Adore L`Or Σχόλια Αρωμάτων

roulaki
roulaki

Είναι ένα καταπληκτικό άρωμα! Μου το δειγμάτισαν και αμέσως μοσχοβόλησε ο τόπος γιασεμί, πολύ έντονο και έπειτα από λίγο έγινε πιο διακριτό μπορούσε κανείς να διακρίνει το τριαντάφυλλο!πιο μετά είχε γίνει πολύ γλυκό , δεν υπήρχαν οι λουλουδένιες νότες παρά μόνο το αμπέρι και η βανίλια :) πωω το λάτρεψα πραγματικά!δεν μπορούσα να σταματήσω να το μυρίζω :)

Aug
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore L`Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore L`Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore L`Or by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore L`Or by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Miss Dior (new) Lancome La Nuit Tresor Chloe Love Chloe Love Eau Intense Chanel Allure eau de parfum Chloe Chloe Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Le Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Chanel N°5 Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Pure Poison Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Lancome Tresor Donna Karan Cashmere Mist Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Pleasures Intense Chanel Chance Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu