Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

J`Adore Summer Fragrance από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore Summer Fragrance κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Σαμπάκα και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι δαμάσκηνο, νότες ξύλων και Βατόμουρο.

Σαμπάκα Μανταριν ορανζ

ορχιδέα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

δαμάσκηνο νότες ξύλων Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior.

J`Adore Summer Fragrance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore Summer Fragrance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore Summer Fragrance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Pure Brilliance Ted Lapidus Fantasme Kristel Saint Martin Lovely Parfum D'Or Halloween Halloween Kiss Sexy Novae Plus Pretty Fairy Lucien Lelong Indiscret Escada Taj Sunset Guerlain Colours of Love Roxy Roxy DSH Perfumes Songbird Massimo Dutti En Esencia Annick Goutal Petite Cherie