Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior για γυναίκες

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J`Adore Voile de Parfum από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`Adore Voile de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2013. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού; η μεσαία νότα είναι ίρις της Τοσκάνης; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

τριαντάφυλλο Δαμασκού

ίρις της Τοσκάνης

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior.

J`Adore Voile de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Λουλουδένιο, ρομαντικό, σαν ένα απαλό πέπλο που τυλίγει το σώμα αφήνοντας μια αισθησιακή αύρα.
Ανοίγει με μεθυστικές νότες τριαντάφυλλου Damasc. Η καρδιά περιέχει την πουδρένια αίσθηση της ίριδας από την Τοσκάνη.
Η βάση περιέχει ένα απαλό άγγιμα λευκού μόσχου.

Jun
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`Adore Voile de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`Adore Voile de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Bvlgari Bvlgari Pour Femme Lancome La Vie Est Belle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Cologne Chanel Chance Eau de Parfum Nina Ricci Nina L`Occitane en Provence Rose 4 Reines By Kilian Beyond Love Jo Malone Orange Blossom Lolita Lempicka Eau de Desir L`Occitane en Provence Fleurs de Cerisier L`Eau Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Prada Infusion de Fleur d'Oranger (2015) Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Frederic Malle Carnal Flower Serge Lutens Fleurs d'Oranger Robert Piguet Fracas Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Diptyque Do Son