Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J`adore Eau de Toilette Christian Dior για γυναίκες

J`adore Eau de Toilette Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

κίτρινο φλόραλ

J`adore Eau de Toilette από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`adore Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Βανιλια.

Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ νερόλι

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα τριαντάφυλλο

νότες ξύλων Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`adore Eau de Toilette by Christian Dior.

J`adore Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

pennny
pennny

ιδιο με το κλασικο jadore αλλα πιο ελαφρυ! μμμ δε θα το ξαναεπαιρνα σαυτην την εκδοχη δε διαρκει οσο το parfum και νομιζω μου βγαινει και πιο εντονα το γιασεμι........ψιλοαπογοητευτηκα

Jun
2015
Salome
Salome

Ισως είμαι απο τις λίγες γυναίκες που δεν ενθουσιάζονται διόλου με το συγκεκριμένο άρωμα...Τουναντίον με ζαλίζει και με κουράζει, ήταν δώρο από τον μπαμπά όμως και το φόρεσα. Προσωπικά δε θα το ξαναεπέλεγα. Οφείλω να ομολογήσω παρόλα ταύτα πως είναι κομψό και τονίζει την φινέτσα μιας καλαίσθητης εμφάνισης.

Mar
2014
dark_rose
dark_rose

αυτο μαλιστα!!! πολυ καλυτερο (κατ'εμε) απο το αρχικο. πιο ελαφρυ, λουλουδενιο, θυληκο και κομψο...ευτυχως που βγηκαν οι πιο "ελαφριες" εκδοσεις του j'adore γιατι ειχα αρχισει να απελπιζομαι

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`adore Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`adore Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`adore Eau de Toilette by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`adore Eau de Toilette by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior J`adore Calvin Klein Forbidden Euphoria Britney Spears Fantasy Christian Dior Miss Dior Le Parfum Nina Ricci Ricci Ricci Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Fruttini Ginger Passionfruit Avon True Force Elode Enigmatic Sarantis C-Thru Black Diamond Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Vera Wang Princess Givenchy Very Irresistible Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Christian Dior Hypnotic Poison Chloe Chloe Eau de Toilette Donna Karan DKNY Be Delicious Rio Katy Perry Purr Shiseido Zen Secret Bloom Carolina Herrera 212 Glam