Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior για γυναίκες

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

κίτρινο φλόραλ
J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior για γυναίκες Εικόνες J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J`adore L`eau Cologne Florale από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`adore L`eau Cologne Florale κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο, μανόλια, νερόλι και Υλάνγκ Υλάνγκ.

Εσπεριδοειδή Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο μανόλια νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior.

J`adore L`eau Cologne Florale Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Φρέσκα εσπεριδοειδή, μανόλια και νερολί(εσάνς ανθού πορτοκαλιάς)...Ένα δροσερό ,αναζωογονητικό και λουλουδένιο καλοκαιρινό άρωμα!
Είναι διαφορετικό από το κλασσικό πια J´Adore , αφού είναι μία δροσερή κολώνια με πιο φρέσκες νότες σε ελαφριά συγκέντρωση αρώματος!
Είναι κατάλληλο για όλες τις ηλικίες και για όλες τις ώρες.
Πολυτελές και κομψό.Το διακρίνει η λεπτότητα και η φινέτσα.Δοκιμάστε το.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lolita Lempicka Coral Flower Carolina Herrera Carolina Herrera Michael Kors Michael Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Prada Prada (Amber) Lolita Lempicka Si Lolita Versace Blonde Hermes 24 Faubourg Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Shalimar Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Bvlgari Bvlgari Pour Femme Bottega Veneta Bottega Veneta By Kilian Beyond Love Lolita Lempicka Eau de Desir L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Jo Malone Orange Blossom Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale