Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

J`adore Le Jasmin Christian Dior για γυναίκες

J`adore Le Jasmin Christian Dior για γυναίκες

J`adore Le Jasmin Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

J`adore Le Jasmin από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. J`adore Le Jasmin κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει γιασεμί.

γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

J`adore Le Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior J`adore Le Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior J`adore Le Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει J`adore Le Jasmin by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για J`adore Le Jasmin by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jacomo Paradox Annick Goutal Neroli Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire L`Occitane en Provence Cherry Blossom Adidas Floral Dream Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Dana Classic Gardenia L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa GianMarco Venturi GMV Donna Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette