Σχεδιαστές » C » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Jules Christian Dior για άνδρες

Jules Christian Dior για άνδρες

Το είχα : 1

Jules Christian Dior για άνδρες Εικόνες Jules Christian Dior για άνδρες Εικόνες Jules Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Jules από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για άνδρες. Jules κυκλοφόρησε το έτος 1980. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Martel. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, κύμινο, Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, Βασιλικός, γιασεμί, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, έλατο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος, βρύα δριός και Κεχριμπάρι.

Αρτεμισία κύμινο Λεβάντα Περγαμόντο

Κυκλάμινο Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο Βασιλικός γιασεμί Κέδρος τριαντάφυλλο

δέρμα έλατο σπόρος Τόνκα Μόσχος βρύα δριός Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jules by Christian Dior.

Jules Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Jules fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Jules, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jules by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jules by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Alfred Dunhill Desire Blue Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Avon Pro Sport Tournament Airness Power Instinct Molinard Une Souris Verte Nasomatto Hindu Grass Lush Go Green L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete Jasper Conran Jasper Conran II Man Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Green Tea April Aromatics Throat Chakra Oil