Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior για γυναίκες

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

L`Elixir Hypnotic Poison από Christian Dior είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. L`Elixir Hypnotic Poison κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει γλυκόρριζα, αστεροειδής γλυκάνισος, γιασεμί και Βανίλια.

γλυκόρριζα αστεροειδής γλυκάνισος γιασεμί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior.

L`Elixir Hypnotic Poison Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Montale Chocolate Greedy The Body Shop Vanilla Il Profvmo Chocolat Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Ayala Moriel Sahleb Lush Vanillary Alyssa Ashley Vanilla Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Laurence Dumont Vanille Bourbon Avon Herve Leger Femme Hilde Soliani Vani Chic