Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

κανέλα
καπνιστό
μέλι
La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

La Collection Couturier Parfumeur Mitzah από Christian Dior είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. La Collection Couturier Parfumeur Mitzah κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, Κανέλα, καρυκεύματα, τριαντάφυλλο, λάβδανο Γαλλίας, θυμίαμα, πατσουλί και λευκόμελο.

κόλιανδρος Κανέλα καρυκεύματα τριαντάφυλλο λάβδανο Γαλλίας θυμίαμα πατσουλί λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Mitzah by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

μ'αρεσουν πολυ τα πικαντικα-ανατολιτικα αρωματα, αλλα αυτο δεν το εχω βρει. παντως ακουγεται ενδιαφερων!

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Couturier Parfumeur Mitzah by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Couturier Parfumeur Mitzah by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Rousse Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Pierre Cardin Revelation The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Opus Oils Dirty Sexy Wilde Tesori d`Oriente Te Verde Girard Bouquet D’Orient Melange Perfume Roll-On Perfume No. 13 DSH Perfumes Sienna Neil Morris October Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne