Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior για γυναίκες

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει ίριδα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, Βενζόη , Βανιλια, τριαντάφυλλο και παιώνια.

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα Βενζόη Βανιλια τριαντάφυλλο παιώνια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Amouage Dia pour Femme Annick Goutal Neroli Victoria`s Secret Mood Yearn L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Yardley Magnolia Kenzo Eau De Fleur de Soie Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Le Labo Fleur d`Oranger 27 Max Azria Within The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine