Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior για άνδρες

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior για άνδρες

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior για άνδρες Εικόνες

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει μανταρίνι Σικελίας, Περγαμόντο Καλαβρίας, φύλλο πατσουλί Ινδονησίας, κόλιανδρος, Κέδρος και σανδαλόξυλο.

μανταρίνι Σικελίας Περγαμόντο Καλαβρίας φύλλο πατσουλί Ινδονησίας κόλιανδρος Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V pour Homme Laura Biagiotti Sotto Voce Elizabeth Taylor Passion for Men Jean Patou Sira des Indes By Kilian Cruel Intentions Dana Ambush original Lorenzo Villoresi Alamut Diesel Only The Brave Barbara Bui Le Parfum Molinard Les Orientaux: Patchouli Creed Santal Imperial Ramon Molvizar Black Cube