Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη « Ομάδες

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior για άνδρες

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior για άνδρες

καφές
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior για άνδρες Εικόνες

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ και Καφές.

Βέτιβερ Καφές

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Armand Basi Basi Homme Sergio Tacchini Sergio Tacchini Benetton Cumbia Colors Man Jovoy Paris Boise Anat Fritz Anat Fritz Le Prince Jardinier Arboretum Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jacques Bogart Witness M. Micallef Les 4 Saisons: Automne D.S. & Durga Cedar Oriflame Eclat for Men Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight