Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior για γυναίκες

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior για γυναίκες

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Les Creations de Monsieur Dior Diorama από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Creations de Monsieur Dior Diorama κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, ροδάκινο , κύμινο και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο ροδάκινο κύμινο δαμάσκηνο

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorama by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Creations de Monsieur Dior Diorama by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Creations de Monsieur Dior Diorama by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Marc Jacobs Blush Victorio & Lucchino Bambina Nina Ricci Coeur Joie Lancome Cyclades Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Ted Lapidus Lovely Fantasme Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Roberto Verino Gold Bouquet Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture La Bouquetiere Violette de Paris Swiss Arabian Li Ayunik