Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior για γυναίκες

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Les Creations de Monsieur Dior Diorella από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Creations de Monsieur Dior Diorella κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; η μεσαία νότα είναι αγιόκλημα; η νότα της βάσης είναι βετιβέρ.

Αμάλφι λεμόνι

αγιόκλημα

βετιβέρ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Giorgio Armani Armani Kylie Minogue Darling Trussardi Donna Trussardi Trussardi Trussardi Pierre Cardin Emotion Prince Matchabelli Cachet Pierre Balmain Ivoire de Balmain S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Germaine Monteil Royal Secret Caron Lady Caron Oscar de la Renta Oscar Summer Dew