Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

σαπουνώδες
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι κρίνο της κοιλάδας; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Victorio & Lucchino Carmen Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie By Kilian Beyond Love Frederic Malle Lys Mediterranee La Perla J`Aime Les Fleurs Yves Rocher Fleur de Noel Morgane le Fay Blue Jalaine Gardenia Girard Lysval Lancome 2000 et Une Rose Hilde Soliani Conaffetto