Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κίτρινο φλόραλ
σαπουνώδες
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; η μεσαία νότα είναι κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι γιασεμί.

Υλάνγκ Υλάνγκ

κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Isabella Rossellini Manifesto L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Diptyque Jardin Clos Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Gap Gap Blue No.655 For Her Jil Sander Style Pastels Tender Green Penhaligon`s Bluebell Tocca Florence Egofacto Prends Garde a Toi Ayala Moriel Fetish Charriol Tourmaline M∙A∙C MAC Creation Hue