Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Lily Christian Dior για γυναίκες

Lily Christian Dior για γυναίκες

Lily Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Lily Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Lily από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lily κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Florence Idier. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, νότες πρασίνου, Περγαμόντο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, πασχαλιά και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Νότες φρούτων νότες πρασίνου Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας πασχαλιά κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily by Christian Dior.

Lily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Lily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Lily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Guerlain Lights Of Champs-Elysees Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Lise Watier Ivresse Jardin de France Chevrefeuille Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Profumum Roma Tuberosa Norma Kamali Norma Kamali Betty Barclay Pure Style Fragonard Premier Peche Le Labo Bouquet Blanc