Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lily Dior Christian Dior για γυναίκες

Lily Dior Christian Dior για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Lily Dior από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lily Dior κυκλοφόρησε το έτος 2004. οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο.

Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lily Dior by Christian Dior.

Lily Dior Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Lily Dior fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Lily Dior, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lily Dior by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lily Dior by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Gap Velvet Bloom No.695 By Kilian Prelude to Love GianMarco Venturi Girl Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Charriol Charriol Eau de Toilette Loewe A Mi Aire O Boticario Myriad Amway Wistful Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Lacoste Joy of Pink