Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Midnight Charm Christian Dior για γυναίκες

Midnight Charm Christian Dior για γυναίκες

Midnight Charm Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Midnight Charm από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Midnight Charm κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, νότες πρασίνου και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και Κεχριμπάρι.

Νότες φρούτων νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ

ροδάκινο γιασεμί τριαντάφυλλο

δέρμα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Midnight Charm by Christian Dior.

Midnight Charm Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Midnight Charm fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Midnight Charm, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Midnight Charm by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Midnight Charm by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Naomi Campbell Exult Britney Spears Believe Banana Republic Jade Kenzo 7:15 AM in Bali Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Fragonard Belle de Soleil Teo Cabanel Julia Victoria`s Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil Filles des Iles Floral Exotique Arno Sorel It Is Pinky Faberlic Coctail Story