Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι μανταρίνι Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

μανταρίνι Σικελίας

παιώνια τριαντάφυλλο

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior.

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Naomi Campbell Naomi Campbell Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Versace Metal Jeans Women Abercrombie & Fitch Ezra L`Erbolario Tuberosa Stella McCartney Stella in Two Peony M∙A∙C Creations Pinkaura Jovan Island Gardenia Henri Bendel Rose Petals Jo Wood Organics Tula Florascent Aqua Floralis 1er Mai