Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie 2007 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie 2007 από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie 2007 κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , πατσουλί, φρέζια, Περγαμόντο και κρίνο της κοιλάδας.

πορτοκάλι πατσουλί φρέζια Περγαμόντο κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior.

Miss Dior Cherie 2007 Σχόλια Αρωμάτων

Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie 2007, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie 2007 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Paco Rabanne Metal Avon Timeless Krizia Krizia Donna Istinto Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Nez a Nez Rosier Ardent Betty Barclay Amazing Love Caron N`Aimez Que Moi Dana California Daisy Fuentes Dianoche Day Lord`s Jester Daphne Saffron James 'Ume