Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 10 Το είχα : 11 Το θέλω: 8

caramel
κεράσι
Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Βίντεο Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Βίντεο Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Βίντεο
Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie από Christian Dior είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ανανάς, Κεράσι και φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Βιολέτα, Καραμέλα και Ποπ-κόρν; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ ανανάς Κεράσι φράουλα

γιασεμί τριαντάφυλλο Βιολέτα Καραμέλα Ποπ-κόρν

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Σχόλια Αρωμάτων

Salome
Salome

Το είχα όταν ήμουν φοιτήτρια στη Γαλλία το 2008-9 και ήταν όντως πολύ της μόδας τότε. Σα νεαρή δεσποινίς μου άρεσε πλέον δε θα το ξαναφόρεγα μου φαίνεται κάτι το συνηθισμένο, δε νιώθω κάτι όταν το μυρίζω.

Mar
2014
christine chr
christine chr

φοραω το συγκεκριμενο αρωμα για 4 με 5 χρονια περιπου και δεν μπορω να το αποχωριστώ...τον τελευταίο καιρό το ψαχνω συνεχως αλλα δυστυχως το εχουν αντικαταστησει απο το νεο το miss dior ...βεβαια αυτα τα δυο δεν συγκρινονται!!!Το miss Dior Cherie ειναι απλα καταπληκτικο, δεν το αλλαζω με τιποτα και ψαχνω παντου να τ βρω :/ πλεον εχει γινει για μενα σημειο αναφορας ...ειναι κατι που το νοιωθω πολυ δικο μου!

Dec
greek_goddes
greek_goddes

Είχα πολύ καιρό να μυρίσω την αρχική έκδοση αλλά όταν την ξαναβρήκα κατάλαβα αμέσως την διαφορά από την καινούργια.

Προτιμώ την πρώτη MDC γιατί είναι πιο ιδιαίτερη, πιο ενδιαφέρουσα, πιο κοριτσίστικη! Επίσης σε αντίθεση με την Miss dior, η Miss Dior Cherie έχει μεγάλη διάρκεια στο δέρμα μου ακόμα και μετά από ντουζ.

Μυρίζω ξεκάθαρα την φράουλα και το καραμελωμένο ποπκορν, που λείπουν από την νέα σύνθεση και το κάνουν τόσο ξεχωριστό. Αλλά η κυρίαρχη νότα είναι το πατσουλί, το οποίο δεν είναι γήινο, αφήνει μία αίσθηση ελαφριάς καθαριότητας και κομψότητας. Δεν είναι απλά μια γλυκιά σύνθεση, σου αφήνει μία salty αίσθηση.

Βρήκα καταλάθος ένα μπουκάλι 50ml από αυτή την έκδοση και το χρησιμοποιώ με φειδώ γιατί είναι δυσεύρετο!

Aug
Melina
Melina

πολυ χαριτωμενο είναι η αλήθεια!
Το Μις Ντιορ ειναι για κομψές δεσποινίδες .
Πάντα μέσα στη μόδα tres chic!

Jun
barquito
barquito

ενα πολύ ευχαριστο αρωμα, νεανικό για γλυκιες και κομψες δεσποινίδες

Jun
dark_rose
dark_rose

πολυ ωραια κολονια. ειναι ελαφρια, ανοιξιατικη και δειχνει πως το ατομο που την φοραει ειναι μια πραγματικη δεσποινις... καλυτερη απο την eau de toilette

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Alien Nina Ricci Nina Christian Dior Hypnotic Poison Chloe Love Paco Rabanne Lady Million Christian Dior Miss Dior (new) Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Miss Dior Le Parfum Cacharel Amor Amor Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Flower by Kenzo L`Elixir Moschino Moschino Funny! Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Guerlain My Insolence Christian Dior J`adore Escada Escada Moon Sparkle Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Chanel Coco Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle