Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie Blooming Bouquet κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι παιώνια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Μανταριν ορανζ

παιώνια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie Blooming Bouquet by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Air-Val International Disney Minnie Yves Rocher Pur Desir de Lilas Bob Mackie Perhaps Sonoma Scent Studio Velvet Rose Lanvin Arpege Eclat d`Arpege The Healing Garden In Bloom Avon Avon Smile Keiko Mecheri Osmanthus Kenzo Eau de Fleur de Prunier Diptyque Do Son Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Salvatore Ferragamo Incanto Bloom