Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

θρούμπι
Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι κρίνο της κοιλάδας, φρέζια, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τουμπερόζα και Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι Βανιλια, πραλίνα και Ποπ-κόρν; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

κρίνο της κοιλάδας φρέζια γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τουμπερόζα Νότες φρούτων

Βανιλια πραλίνα Ποπ-κόρν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Σχόλια Αρωμάτων

Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Gucci Gucci Eau de Parfum II Chanel Chance Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Code for Women Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Giorgio Armani Armani Mania Bvlgari Mon Jasmin Noir Givenchy Play For Her Giorgio Armani Sensi Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior J`adore Burberry Burberry Brit Escada Escada Magnetism Paco Rabanne Black XS for Her Dolce&Gabbana The One Lancome La Vie Est Belle Burberry London Jo Malone Mimosa & Cardamom Giorgio Armani Armani Code Luna Ralph Lauren Polo Red Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin