Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 6 Το θέλω: 2

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Βίντεο
Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie Eau de Parfum από Christian Dior είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και φράουλα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ φράουλα

γιασεμί τριαντάφυλλο

Βέτιβερ σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

και γλυκό και νεανικό και φρουτένιο και με μεγάλη διάρκεια!

Mar
2016
Daisy
Daisy

Φανταστικό άρωμα, συνδυάζει προσωπικότητα και γλυκύτητα, κατάλληλο για μεγάλη γκάμα ηλικιών...Πολύ θηλυκό και κατά τη γνώμη μου είναι κιόλας κλασικό...Στη λίστα των αγαπημένων μου!

2016
Gerry
Gerry

Πολυ καλο και δεν ειναι τοσο γλυκο οσο το πρωτο απο το 2005.Πολυ νεανικο και μοιαζει στην Coco madamoiselle περισσοτερο απο καθε αλλο.Γνωστη μυρωδια και αναγνωρισιμη !8|10

2014
Christiana
Christiana

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!! ενα γλυκο αρωμα με απιστευτη διαρκεια!!

2014
dark_rose
dark_rose

τι ομορφο, κομψο, ακρως θυληκο αρωμα. ξυλωδες αρωμα με φρουτενιες νοτες πολυ θυληκο και ιδανικο για την ανοιξη και το φθηνοπωρο.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie Eau de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior Miss Dior Cherie Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Escada Pacific Paradise Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Escada Escada Moon Sparkle Jean Paul Gaultier Classique Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Lancome La Vie Est Belle Chloe Chloe Eau de Toilette Sarantis C-Thru Charming Escada Sunset Heat Escada Escada Marine Groove Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Bvlgari Omnia Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Nina Ricci Nina Carolina Herrera 212 VIP Thierry Mugler Alien Chanel Coco Mademoiselle