Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie Eau de Printemps από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie Eau de Printemps κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Σανγκουίνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νερόλι και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Σανγκουίνι Περγαμόντο

γιασεμί νερόλι τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie Eau de Printemps by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Eau de Printemps Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie Eau de Printemps by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie Eau de Printemps by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Davidoff Echo Woman Giorgio Armani Armani Diesel Fuel For Life Femme Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Sylvie No. 7 Menard Merefame Marc de la Morandiere Bleu de Chine Atkinsons Euforia Soivohle Love Speaks Primeval Avon Emprise