Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

τουμπερόζα

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie Extrait de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τουμπερόζα; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Μανταριν ορανζ

γιασεμί τουμπερόζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Cherie Extrait de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie Extrait de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie Extrait de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Givenchy Ysatis Cacharel Liberte Jean Patou Enjoy Lancetti Etre Special Edition II Yves Rocher En Avril Un Soir Pierre Cardin Rose by Cardin Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Menard Merefame Hermes Doblis Atkinsons Bizarre Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn