Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Cherie L`Eau Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Cherie L`Eau από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Cherie L`Eau κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Νεράντζι; η μεσαία νότα είναι γαρδένια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Νεράντζι

γαρδένια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Cherie L`Eau by Christian Dior.

Miss Dior Cherie L`Eau Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Ειμαι φανατικη με την σειρα και αυτο ηταν ενα πολυ δροσερο και πρασινο αρωμα φρεσκαδας, σημερα το εχει αντικαταστησει το eau fraiche παρομοιο του.

Feb
2014
Melina
Melina

Νότες εσπεριδοειδών σε καλωσορίζουν σε μία απαλή και δροσερή σύνθεση με την καρδιά γεμάτη από μυρωδιές ανθισμένου κήπου την άνοιξη πάνω σε μια έντονη βάση musk.

Feb
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Cherie L`Eau by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Cherie L`Eau by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Halloween Halloween Sun Estée Lauder Bali Dream Michel Klein Illusion The Body Shop The Spirit of Moonflower Arrogance Angelique Arrogance Avon Avon Smile Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Stella McCartney Sheer Stella 2010 Histoires de Parfums Vert Pivoine Liz Claiborne Lucky You Sinfonia di Note Blanc des Cotons