Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Couture Edition Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Couture Edition Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Miss Dior Couture Edition Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Couture Edition Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Couture Edition από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Couture Edition κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Περγαμόντο πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

γιασεμί τριαντάφυλλο

Βέτιβερ σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Couture Edition by Christian Dior.

Miss Dior Couture Edition Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Eιναι πολυ καλο και συγχρονο,
Περιμενω να μυρισω και το καινουριο ,
Πιστευω πως θα ειναι και αυτο πολυ καλο.

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Couture Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Couture Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Couture Edition by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Couture Edition by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Bond No 9 Bryant Park Versace White Jeans Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Montale Aoud Shiny Perfumer`s Workshop Samba Nova Jean Patou Adieu Sagesse Yves de Sistelle Sanderling Sage Machado Moonstone Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Carven Intrigue Long Lost Perfume Memoire Cherie Lancetti Madame