Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 3

Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau De Toilette Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Eau De Toilette από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Eau De Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι νερολί Τυνησίας; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και τριαντάφυλλο Τουρκίας; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

νερολί Τυνησίας

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας τριαντάφυλλο Τουρκίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Eau De Toilette by Christian Dior.

Miss Dior Eau De Toilette Σχόλια Αρωμάτων

roulaki
roulaki

Το συγκεκριμένο άρωμα το απέκτησα πρόσφατα και το θεωρώ ιδανικό για τους καλοκαιρινούς μήνες, βέβαια μπορεί άνετα να φορεθεί όλο τον χρόνο. Στο άνοιγμά του μυρίζει έντονα το νερολί, αλλά αυτό για μερικά λεπτά πάνω μου τουλάχιστον και έπειτα έντονα το τριαντάφυλλο και το πατσουλί. Αν και στο χαρτάκι δοκιμής μύριζε δροσερό και θύμιζε απίστευτα την Coco Mademoiselle (EdT), στο δέρμα μου μυρίζει διαφορετικά, πιο γλυκά και μετά από ώρες μου αφήνει έντονα μυρωδιά καραμέλας. Παρότι δεν περιέχει καραμέλα και γενικά δεν θεωρείται πολύ γλυκό άρωμα, πραγματικά πάνω μου είναι γλυκό και καραμελένιο και πλέον είναι το άρωμα υπογραφής μου για το καλοκαίρι. Α επίσης , αν και Eau de Toilette έχει διάρκεια περίπου 8 ώρες στο δέρμα και στα ρούχα μου 2-3 μέρες. :D

Sep
2015
nefeli
nefeli

Είναι από τα αγαπημένα μου αρώματα από όλους τους οίκους. Τόσο γυναικείο, τόσο μεθυστικό.... Ένα άρωμα απόλυτα θηλυκό με νότες έντονες απο τριαντάφυλλο βουλγαρίας και τουρκίας. Απλά το λατρεύω

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Eau De Toilette by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Eau De Toilette by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Dolce&Gabbana The One Kenzo Flower by Kenzo Christian Dior Miss Dior Le Parfum Trussardi My Name Chanel Allure Sensuelle Christian Dior J`adore Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Chanel Coco Eau de Parfum Estée Lauder Pleasures Lancome Tresor Midnight Rose Chloe L`Eau de Chloe Christian Dior Miss Dior (new) Chanel Coco Noir Chloe Love Yves Saint Laurent Cinema Prada Prada Candy Ulric de Varens I Love You Nina Ricci Luna Ulric de Varens Mini Pink Carolina Herrera Good Girl