Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Eau Fraiche από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, γάλβανο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και γαρδένια; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Εσπεριδοειδή γάλβανο Περγαμόντο

γιασεμί γαρδένια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Eau Fraiche by Christian Dior.

Miss Dior Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Eau Fraiche by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Eau Fraiche by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Clinique Aromatics Elixir Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Esteban Classic Chypre Penhaligon`s Victorian Posy Sisley Eau du Soir 2008 Versace VE Laura Ashley L'Eau Etienne Aigner Explosive Roberto Capucci Filly Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Jean Patou Normandie