Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Esprit de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Esprit de Parfum από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Esprit de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι γάλβανο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί σαμπακ; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

γάλβανο

γιασεμί σαμπακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Esprit de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Esprit de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Esprit de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Esprit de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Esprit de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Esprit de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Robert Piguet Bandit Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Chanel Chance Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Trussardi Trussardi Skin Salvatore Ferragamo F for Fascinating Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Sisley Eau du Soir 2007 Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Georges Stahl Elle d`Elissa Brut Parfums Prestige Audace Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense