Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Extrait de Parfum από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Extrait de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 1947. Miss Dior Extrait de Parfum έχει δημιουργηθεί από Jean Carles και Paul Vacher. Η νότα κορυφής είναι γάλβανο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

γάλβανο

γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Extrait de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Christian Dior Miss Dior Chanel Chance Eau de Toilette Givenchy Givenchy III Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher Comme une Evidence S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Lancome Hypnose Senses Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Renato Balestra Oro Tommy Hilfiger Loud for Her Kesling Be Bop