Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 6 Το θέλω: 3 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Miss Dior Le Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Le Parfum από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Dior Le Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο Τουρκίας τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

πατσουλί Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Le Parfum by Christian Dior.

Miss Dior Le Parfum Σχόλια Αρωμάτων

babaefro
babaefro

Επιτέλους το Miss Dior απέκτησε προσωπικότητα!!! Το Miss Dior Le Parfum είναι ένα άρωμα έντονο, γλυκό και δυναμικό, με πολύ καλή ένταση και διάρκεια. Είναι πολύ διαφορετικό από το Miss Dior και ακόμη περισσότερο από το Miss Dior Cherrie. Στο Le Parfum το κεχριμπάρι και το πατσουλί είναι οι πρωταγωνίστριες νότες, ενώ η βανίλια και το τριαντάφυλλο κάνουν αισθητή την παρουσία τους, χωρίς ωστόσο να κυριαρχούν. Είναι κατάλληλο για εκείνες που επιθυμούν ένα άρωμα έντονο, αισθησιακό, δυναμικό και γλυκό, αλλά άκρως διακριτό από τα υπόλλοιπα "γλυκερά" αρώματα που έχουν κατακλύσει την αγορά τύπου La Vie E Belle, Jimmy Choo, Si κτλ. Δυστυχώς είναι αρκετά ακριβό, αλλά κατα τη γνώμη μου αξίζει.

Βαθμολογία: 8,5/10

Apr
2016

Miss Dior Le Parfum by Christian Dior 4.63 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Le Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Le Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Le Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Le Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Christian Dior Miss Dior (new) Chanel Chance Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Christian Dior Pure Poison Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Lalique Encre Noire Pour Elle Giorgio Armani Si Prada Infusion d'Iris Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior J`Adore L`Or Clinique Aromatics Elixir Hermes Un Jardin Sur Le Toit Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Versace Crystal Noir Estée Lauder Sensuous