Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior για γυναίκες

Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Miss Dior Parfum pour Cheveux από Christian Dior είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Miss Dior Parfum pour Cheveux κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Αιγυπτιακό γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι φύλλο πατσουλί Ινδονησίας και Μόσχος.

Περγαμόντο

Αιγυπτιακό γιασεμί τριαντάφυλλο

φύλλο πατσουλί Ινδονησίας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Dior Parfum pour Cheveux by Christian Dior.

Miss Dior Parfum pour Cheveux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Dior Parfum pour Cheveux by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Dior Parfum pour Cheveux by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Estée Lauder Aliage Il Profvmo Coquelicot Halston Halston Classic Gucci L'Arte di Gucci Ellie Perfume Ellie Police Pure Police Pure DNA Femme Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Adolfo Dominguez U Black Mujer MOR Peony Flower The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom