Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Musc Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Musc Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Musc Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Musc Elixir Precieux από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Musc Elixir Precieux κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Μόσχος.

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Musc Elixir Precieux by Christian Dior.

Musc Elixir Precieux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Musc Elixir Precieux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Musc Elixir Precieux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Musc Elixir Precieux by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Musc Elixir Precieux by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Fahrenheit Summer Chevignon Chevignon CC Donna Karan DK Serge Lutens Gris Clair Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Burberry Touch for Men Amouage Amouage Gold pour Homme Tommy Hilfiger Tommy 10 Nautica Latitude Longitude Benetton Benetton Pure Sport Men Guerlain Vetiver Pour Elle Neil Morris Clear