Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Oud Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oud Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud Elixir Precieux από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Oud Elixir Precieux κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Ουντ.

Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Elixir Precieux by Christian Dior.

Oud Elixir Precieux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Oud Elixir Precieux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Oud Elixir Precieux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Elixir Precieux by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Elixir Precieux by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Prada Prada Tendre Rochas Desir Pour Homme Ellen Tracy Ellen Tracy The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Helmut Lang Eau de Cologne Les Nereides Patchouli Antique Molinard Les Orientaux: Patchouli Soivohle Oudh Lacquer Arno Sorel Shaman Gold SoOud Burqua Angel Schlesser Oriental Dream