Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Oud Ispahan Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Oud Ispahan Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Ispahan Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud Ispahan από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud Ispahan κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Η νότα κορυφής είναι λάβδανο; η μεσαία νότα είναι πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, τριαντάφυλλο και Ουντ.

λάβδανο

σανδαλόξυλο τριαντάφυλλο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud Ispahan by Christian Dior.

Oud Ispahan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Oud Ispahan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Oud Ispahan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud Ispahan by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud Ispahan by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night Woman Givenchy Organza Indian Jasmin Van Cleef & Arpels Van Cleef Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Shiseido Vocalise Mona di Orio Carnation Christian Lacroix C`est La Vie Xerjoff Esquel Yves Rocher Rose Ispahan Avon Rare Diamonds Ulric de Varens Indra