Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Poison Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

τουμπερόζα
Poison Extrait de Parfum Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Poison Extrait de Parfum από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Poison Extrait de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, κόλιανδρος, Βανίλια και Μαγιάτικο τριαντάφυλλο.

τουμπερόζα κόλιανδρος Βανίλια Μαγιάτικο τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Poison Extrait de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Poison Extrait de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Poison Extrait de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Poison Extrait de Parfum by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Poison Extrait de Parfum by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Joop! Joop! Le Bain Emanuel Ungaro Desnuda Amouage Amouage Lyric Woman Etro Heliotrope Monsoon Monsoon Jeanne Arthes Sultane Christian Lacroix C`est La Vie Yosh Ginger Ciao 2.27 Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Lulu Guinness Pink Pearls Nejma Nejma 3