Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες

Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 10 Το θέλω: 1

κακάο
Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Pure Poison Elixir Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Pure Poison Elixir από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pure Poison Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, γιασεμί, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανιλια και Κακάο.

Πετιτ γκρέιν γιασεμί Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γαρδένια

Κεχριμπάρι Βανιλια Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure Poison Elixir by Christian Dior.

Pure Poison Elixir Σχόλια Αρωμάτων

ροδοπεταλα
ροδοπεταλα

Ήταν πιο έντονο και κρεμώδες από το αρχικό. Η διάρκεια του ατελείωτη.

Apr
2016
dior_addict
dior_addict

Από τα πιο ωραία vintage μπουκαλάκια...

Apr
2016
louloudenia
louloudenia

ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ !

Oct
2013
ats.
ats.

ποσο μου λειπει αυτο το αρωμα...

η πιο εντονη και σεξυ εκδοχη του αγαπημενου μου pure poison.

η βανιλια και το κακαο απογειωνουν την συνθεση.

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Pure Poison Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Pure Poison Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure Poison Elixir by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure Poison Elixir by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Pure Poison Donna Karan Cashmere Mist Lancome Miracle Thierry Mugler Angel Christian Dior J`adore Dolce&Gabbana Sicily Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Allure Davidoff Cool Water Christian Dior Dune Moschino Cheap & Chic Hermes Elixir des Merveilles Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Guerlain Idylle Burberry London Gucci Gucci Rush Thierry Mugler Alien Cacharel Eden Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Viktor&Rolf Flowerbomb