Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Remember Me Christian Dior για γυναίκες

Remember Me Christian Dior για γυναίκες

Remember Me από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Remember Me κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου, υάκυνθος και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Βιολέτα, πασχαλιά, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο και Κέδρος.

φρούτο Γιούζου υάκυνθος Περγαμόντο

μιμόζα Βιολέτα πασχαλιά γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

ίριδα σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Remember Me by Christian Dior.

Remember Me Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Remember Me fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Remember Me, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Remember Me by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Remember Me by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Liz Claiborne Realities Original Yves Rocher Neonatura Elevate Yves Rocher Naturelle Gap Heaven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Lulu Guinness Lulu Guinness Chloe Eau de Fleurs Capucine Shiseido Murasaki Potter & Moore Tea Rose and Sage Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Bronnley Orchid Strange Invisible Perfumes Essence of IX