Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Rose Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Rose Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Rose Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rose Elixir Precieux από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rose Elixir Precieux κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει έλαιο τριαντάφυλλου Τουρκίας.

έλαιο τριαντάφυλλου Τουρκίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Elixir Precieux by Christian Dior.

Rose Elixir Precieux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Rose Elixir Precieux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Rose Elixir Precieux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Elixir Precieux by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Elixir Precieux by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Barbie Barbie Princess Burberry Burberry London Special Edition for Women Yves Rocher Fleur de Noel Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Acca Kappa Calycanthus Keiko Mecheri Datura Blanche Carolina Herrera 212 Ice Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Ebba Los Angeles Miss Pilar Van Cleef & Arpels Un Air de First